DATA DRIVEN SEO
OPTYMALIZACJA I POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Maciej Woźniak

Maciej Woźniak
Założyciel, Partner

SEO jest częścią DNA naszej agencji. Jako pierwsi w Polsce zdecydowanie postawiliśmy na White Hat SEO – skupiamy się na jakości, budowaniu wartości zarówno dla wyszukiwarki jak i użytkownika.

Nasz kilkunastoosobowy zespół SEO posiada silne kompetencje z zakresu analityki, UX, outreachu czy content marketingu. Dzięki temu jesteśmy w stanie odnosić sukcesy w konkurencyjnych branżach – finansach, farmacji, e-commerce. Specjalizujemy się w trudnych przypadkach SEO – jeśli Twoja poprzednia agencja nie podołała zadaniu – sprawdź nas.


W CODZIENNEJ PRACY KORZYSTAMY Z PROFESJONALNYCH NARZĘDZI:


NASZĄ WIEDZĘ POTWIERDZAJĄ LICZNE CERTYFIKATY


ŚLEDZIMY NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA NA ZAGRANICZNYCH KONFERENCJACH


PRZECZYTAJ JAK NAS OCENIAJĄ KLIENCI

 • Kobieta w okularach
 • Mężczyzna w okularach
 • Beata Zawistowska

  Internet Product Director, Edipresse Poland

  We have been working partnership with Whites Agency within two years. Whites team pursues tasks realization timely and commitment to quality. Achieved results exceed the levels established in estimations. By consulting Whites Agency is guided by the principles of "WHITE HAT SEO", all actions are specifically explained, justified by reference to the relevant guidelines of Google and in accordance with the standards.

 • Marcin Iwuć

  Dyrektor ds. Produktów Inwestycyjnych w ING TFI S.A. ING

  Promocja produktów finansowych w internecie to niewątpliwie niełatwe zadanie. Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę w tym obszarze z agencją Whites i nie żałujemy tego wyboru. Znacząco poprawiliśmy widoczność w wyszukiwarkach, a nasza kampanie AdWords nareszcie przynoszą efekty. Dobra komunikacja, skuteczność i jasne zasady współpracy – to wszystko sprawia, że zamierzamy kontynuować współpracę z Whites przy kolejnych projektach.

 • Agata Nałęcz

  Polski Fundusz Rozwoju: Menadżer do spraw Komunikacji i PR

  Z Agencją Whites w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych współpracujemy od grudnia 2016 roku. Agencja pomogła nam w stworzeniu od podstaw profili PFR w kanałach mediów społecznościowych oraz w zaplanowaniu komunikacji w pierwszych miesiącach obecności w social media. Wspierała nas również w zakresie relacji live podczas organizowanych przez nas konferencji prasowych i eventów. Agencja Whites reprezentuje wysoki poziom merytoryczny w zakresie komunikacji w social media. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie pracowników oraz gotowość do realizacji złożonych projektów, dopasowanych do potrzeb klienta. Dotychczasowa współpraca z Agencją Whites pomogła nam osiągnąć zakładane cele w komunikacji w social media

 • Robert Konik

  Digital Communications & Content Marketing Manager at nc+/Canal+

  Whites wykazali duże zrozumienie naszych potrzeb określonych w briefie i doskonale sprostali zadaniu stworzenia długofalowej strategii content marketingowej dla całego portfolio naszych marek, ich serwisów www oraz kanałów YouTube. Agencja Whites jest dla nas rzetelnym partnerem, a ludzie tam pracujący są ekspertami i naszymi przewodnikami po świecie wyszukiwarek oraz szeroko pojętego SEO Content Marketingu. Gdybym miał w jednym zdaniu określić kompetencje Whites i jej ludzi, byłoby to: They’ve got it all. Mają inhouse wszystkie niezbędne kompetencje strategiczne, analityczne, copywriterskie i dobry client service. A przy tym współpraca z nimi to duża przyjemność. Dlatego rekomenduję każdemu ich zaangażowany zespół.

 • Paweł Włuka

  Still Polska, Kierownik Działu Marketingu

  Z agencją Whites współpracowaliśmy przede wszystkim w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. Uważam, że techniki pozycjonowania stosowane przez Whites są na bardzo wysokim poziomie, co znajduje odzwierciedlenie we wzroście ruchu na stronie. Dodatkowymi atutami są także profesjonalne podejście do klienta oraz terminowe wykonywanie zadań określonych w umowie. Rezultaty osiągnięte przez Whites zapewniły nam stabilny wzrost ruchu organicznego, a wdrażane strategie i działania są przejrzyste i bezpieczne. Rekomenduję Whites jako kompetentnego i niezawodnego Partnera.

 • Aleksandra Pagórska

  HR Coordinator, Roche Global IT Solutions

  Bardzo mile wspominam współpracę z Whites podczas realizacji kampanii promocyjnej konferencji Code4Life 2016. Rzetelność i znajomość narzędzi zaowocowały przekroczeniem oczekiwań względem efektów zaplanowanych działań. Podobało mi się zaangażowanie w projekt, elastyczne dostosowanie do potrzeb klienta i w pełni profesjonalne podejście ze strony Whites.

 • Mariusz Gralewski

  CEO at DocPlanner.com

  Whites supported us in defining strategy for entering new markets at DocPlanner. it included both onsite and offsite search engine optimization. They developed effective strategies and helped executing on them. Results surpassed expectations!

 • Konrad Ciesiołkiewicz

  Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska

  Whites zadbało o zwiekszenie widoczności strony Fundacji Orange w wyszukiwarce Google. Wysoko oceniamy dostępność i zaaganżowanie ekspertów podczas projektu. Rekomendujemy Whites jako niezawodnego, zaangażowanego partnera, prezentującego indywidualne podejście dobrane do potrzeb klienta.


ZWIĘKSZYLIŚMY RUCH ORGANICZNY DLA


W RAMACH USŁUGI SEO REALIZUJEMY M.IN:

Przeprowadzanie
audytu SEO
na stronie klienta

Przygotowanie strategii
działań SEO 

Tworzenie treści
na serwisy klienta

Link building

Monitoring działań
SEO

Przygotowywanie
szczegółowych raportów


CO SPRAWIA, ŻE OSIĄGAMY LEPSZE EFEKTY NIŻ KONKURENCJA?

Doświadczenie

Whites jest jedną z pierwszych agencji SEO na polskim rynku, dla której White Hat SEO to  realna strategia budowania widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania poprzez bezpieczne, zgodne z wytycznymi Googla, pozycjonowanie. Lata praktyki pozwoliły nam na zebranie szerokiego doświadczenia w pracy przy różnorodnych i często bardzo skomplikowanych projektach.

Jakość

Nasze strategie SEO skupiają się na zwiększaniu wartości serwisu zarówno dla wyszukiwarki jak i odbiorców serwisu. Zamiast stosować sztuczki próbujące oszukać algorytmy Google analizujemy trendy i przygotowujemy witrynę, by była odporna także na przyszłe zmiany zasad pozycjonowania.

Wiedza

Nasz zespół nieustannie poszerza swoją wiedzę związaną z SEO. Byliśmy uczestnikami takich konferencji jak SAScon, SMX Israel 2015, SMX Advanced Seattle, czy Content Marketing Masters.


O WYNIKI SEO
NASZYCH KLIENTÓW DBA:
Maciej Woźniak

Maciej Woźniak
Założyciel, Partner
maciej@agencjawhites.pl
linkedin

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się,  jak możemy rozwinąć Twój biznes