CONTENT STUDIO

Anna Mościcka content marketing

Anna Mościcka
Head of Content Studio

Jesteśmy ekspertami w obszarze content marketingu - mamy unikalny know-how, zbudowany na bazie naszego doświadczenia, kompetencji i wiedzy. Dzięki temu z sukcesem wdrażamy tworzone przez nas strategie i uzyskujemy zamierzone efekty. Opracowane przez nas procesy sprawiają, że jesteśmy skuteczni w audience development. Nieustannie mierzymy efekty i produkujemy content najwyższej jakości. Nie rozdzielamy pojęć content dla wyszukiwarki od contentu dla użytkownika. Treść jest jedna i ma realizować cele Twojej marki - pozyskanie ruchu na stronę, dotarcie do Klienta, wsparcie procesu zakupowego czy zbudowanie wizerunku i rozpoznawalność.


USŁUGI

Strategia

Idea nadrzędna komunikacji, określenie grup docelowych oraz analiza ich zachowań w internecie, analiza otoczenia rynkowego i konkurencji, definicja potrzeb marki, cele, dobór odpowiednich narzędzi do ich realizacji, metody dystrybucji contentu (wyszukiwarki i social).

Kreacja

Idea kreatywna Twojego contentu, realizująca cele wizerunkowe marki, łącząca komunikację w różnych kanałach.

Tworzenie contentu

Artykuły w mediach zewnętrznych, współpraca z influencerami, ebooki, newslettery, artykuły na bloga marki, a przede wszystkim tworzenie Platform Contentowych, czyli własnych mediów marki.

Tworzenie elementów graficznych

Materiały wizualne i graficzne wspierające content lub stanowiące oddzielny element komunikacji (np. w social mediach), infografiki.

Audience development

Czyli sztuka dystrybucji contentu i dotarcia do odbiorcy, za pomocą narzędzi SEO, SEM oraz social publishing.

Analityka

Analiza skuteczności działań za pomocą wyspecjalizowanych narzędzi na każdym etapie.


CO SPRAWIA, ŻE OSIĄGAMY LEPSZE EFEKTY NIŻ KONKURENCJA?

Content graphy


Czyli to, co zapewnia skuteczność naszego contentu - zbiory wyselekcjonowanych fraz głównych i uzupełniających, które znajdą się w tworzonych dla Ciebie tekstach. Zbiór słów kluczowych, dzięki którym tworzone treści są najbardziej efektywne. Dzięki nim zwiększamy widoczność danych treści w wyszukiwarce, a co za tym idzie - zwiększamy ruch organiczny.

Autorska sprawdzona technologia

Unikalny system oparty na inżynierii odwrotnej, analizujący treści i korelację poszczególnych słów i fraz kluczowych. Dzięki temu znamy wartość poszczególnych fraz, przez co jesteśmy w stanie tworzyć wyjątkowo efektywny content.

Tworzenie contentu przez wyspecjalizowaną redakcję

Zespół 40 efektywnych i doświadczonych ekspertów z takich obszarów jak zdrowie, medycyna, nowe technologie, lifestyle, biznes, motoryzacja, parenting, moda i uroda, podróże i inne. Treści przez nich tworzone są wartościowe i zoptymalizowane zarówno pod wyszukiwarkę, jak i pozytywnie przyjmowane przez użytkowników.

Współczynnik Efektywności Treści

Jest to autorski model badania efektów tworzonych treści. W treściach tworzonych przez Whites jest wyższy od jakichkolwiek innych, zbadanych przez nas.

Długofalowy efekt


Dzięki strategicznemu podejściu do tworzenia contentu zapewniamy długofalową realizację celów Twojej marki. Efektywnie zarządzamy procesami, nie tylko realizując założone cele, ale również na bieżąco dopasowując się do zmian zachodzących w źródłach ruchu: wyszukiwarkach i mediach społecznościowych.


PRZECZYTAJ JAK NAS OCENIAJĄ KLIENCI

 • Kobieta w okularach
 • Mężczyzna w okularach
 • Beata Zawistowska

  Internet Product Director, Edipresse Poland

  We have been working partnership with Whites Agency within two years. Whites team pursues tasks realization timely and commitment to quality. Achieved results exceed the levels established in estimations. By consulting Whites Agency is guided by the principles of "WHITE HAT SEO", all actions are specifically explained, justified by reference to the relevant guidelines of Google and in accordance with the standards.

 • Marcin Iwuć

  Dyrektor ds. Produktów Inwestycyjnych w ING TFI S.A. ING

  Promocja produktów finansowych w internecie to niewątpliwie niełatwe zadanie. Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę w tym obszarze z agencją Whites i nie żałujemy tego wyboru. Znacząco poprawiliśmy widoczność w wyszukiwarkach, a nasza kampanie AdWords nareszcie przynoszą efekty. Dobra komunikacja, skuteczność i jasne zasady współpracy – to wszystko sprawia, że zamierzamy kontynuować współpracę z Whites przy kolejnych projektach.

 • Agata Nałęcz

  Polski Fundusz Rozwoju: Menadżer do spraw Komunikacji i PR

  Z Agencją Whites w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych współpracujemy od grudnia 2016 roku. Agencja pomogła nam w stworzeniu od podstaw profili PFR w kanałach mediów społecznościowych oraz w zaplanowaniu komunikacji w pierwszych miesiącach obecności w social media. Wspierała nas również w zakresie relacji live podczas organizowanych przez nas konferencji prasowych i eventów. Agencja Whites reprezentuje wysoki poziom merytoryczny w zakresie komunikacji w social media. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie pracowników oraz gotowość do realizacji złożonych projektów, dopasowanych do potrzeb klienta. Dotychczasowa współpraca z Agencją Whites pomogła nam osiągnąć zakładane cele w komunikacji w social media

 • Robert Konik

  Digital Communications & Content Marketing Manager at nc+/Canal+

  Whites wykazali duże zrozumienie naszych potrzeb określonych w briefie i doskonale sprostali zadaniu stworzenia długofalowej strategii content marketingowej dla całego portfolio naszych marek, ich serwisów www oraz kanałów YouTube. Agencja Whites jest dla nas rzetelnym partnerem, a ludzie tam pracujący są ekspertami i naszymi przewodnikami po świecie wyszukiwarek oraz szeroko pojętego SEO Content Marketingu. Gdybym miał w jednym zdaniu określić kompetencje Whites i jej ludzi, byłoby to: They’ve got it all. Mają inhouse wszystkie niezbędne kompetencje strategiczne, analityczne, copywriterskie i dobry client service. A przy tym współpraca z nimi to duża przyjemność. Dlatego rekomenduję każdemu ich zaangażowany zespół.

 • Paweł Włuka

  Still Polska, Kierownik Działu Marketingu

  Z agencją Whites współpracowaliśmy przede wszystkim w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. Uważam, że techniki pozycjonowania stosowane przez Whites są na bardzo wysokim poziomie, co znajduje odzwierciedlenie we wzroście ruchu na stronie. Dodatkowymi atutami są także profesjonalne podejście do klienta oraz terminowe wykonywanie zadań określonych w umowie. Rezultaty osiągnięte przez Whites zapewniły nam stabilny wzrost ruchu organicznego, a wdrażane strategie i działania są przejrzyste i bezpieczne. Rekomenduję Whites jako kompetentnego i niezawodnego Partnera.

 • Aleksandra Pagórska

  HR Coordinator, Roche Global IT Solutions

  Bardzo mile wspominam współpracę z Whites podczas realizacji kampanii promocyjnej konferencji Code4Life 2016. Rzetelność i znajomość narzędzi zaowocowały przekroczeniem oczekiwań względem efektów zaplanowanych działań. Podobało mi się zaangażowanie w projekt, elastyczne dostosowanie do potrzeb klienta i w pełni profesjonalne podejście ze strony Whites.

 • Mariusz Gralewski

  CEO at DocPlanner.com

  Whites supported us in defining strategy for entering new markets at DocPlanner. it included both onsite and offsite search engine optimization. They developed effective strategies and helped executing on them. Results surpassed expectations!

 • Konrad Ciesiołkiewicz

  Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska

  Whites zadbało o zwiekszenie widoczności strony Fundacji Orange w wyszukiwarce Google. Wysoko oceniamy dostępność i zaaganżowanie ekspertów podczas projektu. Rekomendujemy Whites jako niezawodnego, zaangażowanego partnera, prezentującego indywidualne podejście dobrane do potrzeb klienta.


PRACOWALIŚMY Z


O JAKOŚĆ CONTENT STUDIO
NASZYCH KLIENTÓW DBA:
Anna Mościcka content marketing

Anna Mościcka
Head of Content Studio
kontakt@agencjawhites.pl
linkedin

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się,  jak możemy rozwinąć Twój biznes