SOCIAL MEDIA MARKETING

Anna Mościcka content marketing

Anna Mościcka
Head of Content Studio

Media społecznościowe zmieniają się bardzo dynamicznie. Trzeba być na bieżąco jeśli chodzi zarówno o trendy, jak i narzędzia. W Whites myślimy o social media w sposób strategiczny - łączymy media społecznościowe z działaniami w innych kanałach oraz wspieramy komunikację płatnymi kampaniami, zwiększającymi zasięgi. Każde działanie i efekt są analizowane i sprawdzane. Kluczowe dla mediów społecznościowych jest planowanie takiego contentu, który będzie interesujący i wartościowy dla grupy docelowej, a zatem jego różnicowanie i nieustanne testowanie. 


USŁUGI

Tworzenie strategii
komunikacji marki
we wszystkich kanałach
Social Media

Bieżąca analiza
skuteczności
prowadzonych działań

Tworzenie jakościowego conetntu
i publikacja w mediach zewnętrznych

 

Współpraca z influencerami

Przeprowadzanie
niestandardowych
kampanii dla marek

Prowadzenie
szkoleń z zakresu 
komunikacji w Social Media


CO SPRAWIA, ŻE OSIĄGAMY LEPSZE EFEKTY NIŻ KONKURENCJA?

Wiedza

Nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci mediów społecznościowych, którzy chętnie dzielą się swoją praktyczną wiedzą z innymi.  Oprócz pracy przy projektach dla naszych Klientów, wykładają na polskich uczelniach oraz często uczestniczą w znanych, branżowych konferencjach np. InternetBeta

Doświadczenie

Nasz Zespół ma szerokie doświadczenie związane z pracą nie tylko w agencji, ale również dużych korporacjach, mniejszych firmach oraz nowoczesnych start upach. Pracowaliśmy w różnorodnych branżach na rynku polskim oraz międzynarodowym (również USA). Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że otrzymają od nas wsparcie na najwyższym poziomie i w pełni odpowiadające ich potrzebom.

Referencje

Klienci którzy pracowali z nami w obszarze Social Media zanotowali znaczącą poprawę w wynikach swoich kanałów. Dzięki temu ich marki stały się bardziej rozpoznawalne, co dzięki wsparciu działań z zakresu Performance Marketingu, przekłada się również na efekty sprzedażowe.


PRZECZYTAJ JAK NAS OCENIAJĄ KLIENCI

 • Kobieta w okularach
 • Mężczyzna w okularach
 • Beata Zawistowska

  Internet Product Director, Edipresse Poland

  We have been working partnership with Whites Agency within two years. Whites team pursues tasks realization timely and commitment to quality. Achieved results exceed the levels established in estimations. By consulting Whites Agency is guided by the principles of "WHITE HAT SEO", all actions are specifically explained, justified by reference to the relevant guidelines of Google and in accordance with the standards.

 • Marcin Iwuć

  Dyrektor ds. Produktów Inwestycyjnych w ING TFI S.A. ING

  Promocja produktów finansowych w internecie to niewątpliwie niełatwe zadanie. Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę w tym obszarze z agencją Whites i nie żałujemy tego wyboru. Znacząco poprawiliśmy widoczność w wyszukiwarkach, a nasza kampanie AdWords nareszcie przynoszą efekty. Dobra komunikacja, skuteczność i jasne zasady współpracy – to wszystko sprawia, że zamierzamy kontynuować współpracę z Whites przy kolejnych projektach.

 • Agata Nałęcz

  Polski Fundusz Rozwoju: Menadżer do spraw Komunikacji i PR

  Z Agencją Whites w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych współpracujemy od grudnia 2016 roku. Agencja pomogła nam w stworzeniu od podstaw profili PFR w kanałach mediów społecznościowych oraz w zaplanowaniu komunikacji w pierwszych miesiącach obecności w social media. Wspierała nas również w zakresie relacji live podczas organizowanych przez nas konferencji prasowych i eventów. Agencja Whites reprezentuje wysoki poziom merytoryczny w zakresie komunikacji w social media. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie pracowników oraz gotowość do realizacji złożonych projektów, dopasowanych do potrzeb klienta. Dotychczasowa współpraca z Agencją Whites pomogła nam osiągnąć zakładane cele w komunikacji w social media

 • Robert Konik

  Digital Communications & Content Marketing Manager at nc+/Canal+

  Whites wykazali duże zrozumienie naszych potrzeb określonych w briefie i doskonale sprostali zadaniu stworzenia długofalowej strategii content marketingowej dla całego portfolio naszych marek, ich serwisów www oraz kanałów YouTube. Agencja Whites jest dla nas rzetelnym partnerem, a ludzie tam pracujący są ekspertami i naszymi przewodnikami po świecie wyszukiwarek oraz szeroko pojętego SEO Content Marketingu. Gdybym miał w jednym zdaniu określić kompetencje Whites i jej ludzi, byłoby to: They’ve got it all. Mają inhouse wszystkie niezbędne kompetencje strategiczne, analityczne, copywriterskie i dobry client service. A przy tym współpraca z nimi to duża przyjemność. Dlatego rekomenduję każdemu ich zaangażowany zespół.

 • Paweł Włuka

  Still Polska, Kierownik Działu Marketingu

  Z agencją Whites współpracowaliśmy przede wszystkim w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. Uważam, że techniki pozycjonowania stosowane przez Whites są na bardzo wysokim poziomie, co znajduje odzwierciedlenie we wzroście ruchu na stronie. Dodatkowymi atutami są także profesjonalne podejście do klienta oraz terminowe wykonywanie zadań określonych w umowie. Rezultaty osiągnięte przez Whites zapewniły nam stabilny wzrost ruchu organicznego, a wdrażane strategie i działania są przejrzyste i bezpieczne. Rekomenduję Whites jako kompetentnego i niezawodnego Partnera.

 • Aleksandra Pagórska

  HR Coordinator, Roche Global IT Solutions

  Bardzo mile wspominam współpracę z Whites podczas realizacji kampanii promocyjnej konferencji Code4Life 2016. Rzetelność i znajomość narzędzi zaowocowały przekroczeniem oczekiwań względem efektów zaplanowanych działań. Podobało mi się zaangażowanie w projekt, elastyczne dostosowanie do potrzeb klienta i w pełni profesjonalne podejście ze strony Whites.

 • Mariusz Gralewski

  CEO at DocPlanner.com

  Whites supported us in defining strategy for entering new markets at DocPlanner. it included both onsite and offsite search engine optimization. They developed effective strategies and helped executing on them. Results surpassed expectations!

 • Konrad Ciesiołkiewicz

  Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska

  Whites zadbało o zwiekszenie widoczności strony Fundacji Orange w wyszukiwarce Google. Wysoko oceniamy dostępność i zaaganżowanie ekspertów podczas projektu. Rekomendujemy Whites jako niezawodnego, zaangażowanego partnera, prezentującego indywidualne podejście dobrane do potrzeb klienta.


PRACOWALIŚMY Z


NAD JAKOŚCIĄ KOMUNIKACJI
W SOCIAL MEDIA CZUWA:
Anna Mościcka content marketing

Anna Mościcka
Head of Content Studio
kontakt@agencjawhites.pl
linkedin

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się,  jak możemy rozwinąć Twój biznes