GROWTH & PERFORMANCE MARKETING
GROWTH HACKING, MODELOWANIE ATRYBUCJI, REKLAMA W SOCIAL MEDIA

Łukasz Adamski Whites

Łukasz Adamski
Head of Growth Marketing

Przy prowadzeniu działań z zakresu performance marketingu skupiamy się przede wszystkim na pozyskaniu jak największej ilości jakościowych leadów, które mogą stać się klientami czy użytkownikami obsługiwanych przez nas serwisów. Skupiamy się na realizacji konkretnych KPI poprzez właściwie dobrane pod dany cel kanały online. Nasze działania prowadzą również do zwiększenia świadomości marki, budowania więzi z odbiorcami i kształtowania pożądanego wizerunku firmy. W rezultacie marki naszych klientów stają się widoczne i rozpoznawalne online, co przekłada się na realizację celów biznesowych.


USŁUGI

Prowadzenie kampanii
Google Ads, Remarketing, Zakupy Google
oraz w Social Media:
Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin

Audyt
dotychczasowych działań
i budowa strategii

Efektywny dobór fraz kluczowych
– synergia działań PPC i SEO.

Badanie i poprawa
użyteczności stron (UX)
oraz ścieżki konwersji.

Przeprowadzanie testów A/B i
optymalizacja źródła ruchu
pod kątem jakości i ROI.

Przygotowywanie raportów
z wynikami działań
i rekomendacji
na podstawie analiz.


KANAŁY

Google Ads 

To reklamy w wyszukiwarce, które emitowane są na konkretne zapytania użytkowników. Reklama Google Ads, jako odpowiedź na te zapytania i bieżące potrzeby, zapewnia ruch o najlepszej jakości i wysokim współczynniku konwersji.

Sieć reklamowa Google

Ma zasięg ponad 95% użytkowników polskiego internetu. Pozwala dotrzeć do odbiorców na różnych etapach ścieżki konwersji.

Zakupy Google

Dzięki nim produkty (wraz ze zdjęciem, ceną, nazwą i adresem sklepu) pojawiają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google.

Remarketing

Zachęca użytkowników do ponownych odwiedzin stron naszych klientów. Wykorzystujemy różne strategie remarketingowe, aby nakłonić użytkowników do ponownych zakupów, przypomnieć niezdecydowanym swoją ofertę, poinformować o nowych produktach i usługach. Dzięki remarketingowi dynamicznemu wyświetlamy użytkownikom banery z konkretnymi produktami, które oglądali w danym sklepie oraz produktami rekomendowanymi.

Kampanie efektywnościowe w Social Media

Każda osoba aktywna w Social Media jest potencjalnym klientem i ambasadorem marki. Pomagamy dotrzeć do setek tysięcy potencjalnych klientów dzięki zaawansowanym kryteriom targetowania i bogatej ofercie formatów reklamowych. W zależności od potrzeb i dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu, promujemy produkt/markę na Facebooku, Instagramie, Youtubie, Twitterze oraz Linkedinie.

 


PRZECZYTAJ JAK NAS OCENIAJĄ KLIENCI

 • Kobieta w okularach
 • Mężczyzna w okularach
 • Beata Zawistowska

  Internet Product Director, Edipresse Poland

  We have been working partnership with Whites Agency within two years. Whites team pursues tasks realization timely and commitment to quality. Achieved results exceed the levels established in estimations. By consulting Whites Agency is guided by the principles of "WHITE HAT SEO", all actions are specifically explained, justified by reference to the relevant guidelines of Google and in accordance with the standards.

 • Marcin Iwuć

  Dyrektor ds. Produktów Inwestycyjnych w ING TFI S.A. ING

  Promocja produktów finansowych w internecie to niewątpliwie niełatwe zadanie. Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę w tym obszarze z agencją Whites i nie żałujemy tego wyboru. Znacząco poprawiliśmy widoczność w wyszukiwarkach, a nasza kampanie AdWords nareszcie przynoszą efekty. Dobra komunikacja, skuteczność i jasne zasady współpracy – to wszystko sprawia, że zamierzamy kontynuować współpracę z Whites przy kolejnych projektach.

 • Agata Nałęcz

  Polski Fundusz Rozwoju: Menadżer do spraw Komunikacji i PR

  Z Agencją Whites w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych współpracujemy od grudnia 2016 roku. Agencja pomogła nam w stworzeniu od podstaw profili PFR w kanałach mediów społecznościowych oraz w zaplanowaniu komunikacji w pierwszych miesiącach obecności w social media. Wspierała nas również w zakresie relacji live podczas organizowanych przez nas konferencji prasowych i eventów. Agencja Whites reprezentuje wysoki poziom merytoryczny w zakresie komunikacji w social media. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie pracowników oraz gotowość do realizacji złożonych projektów, dopasowanych do potrzeb klienta. Dotychczasowa współpraca z Agencją Whites pomogła nam osiągnąć zakładane cele w komunikacji w social media

 • Robert Konik

  Digital Communications & Content Marketing Manager at nc+/Canal+

  Whites wykazali duże zrozumienie naszych potrzeb określonych w briefie i doskonale sprostali zadaniu stworzenia długofalowej strategii content marketingowej dla całego portfolio naszych marek, ich serwisów www oraz kanałów YouTube. Agencja Whites jest dla nas rzetelnym partnerem, a ludzie tam pracujący są ekspertami i naszymi przewodnikami po świecie wyszukiwarek oraz szeroko pojętego SEO Content Marketingu. Gdybym miał w jednym zdaniu określić kompetencje Whites i jej ludzi, byłoby to: They’ve got it all. Mają inhouse wszystkie niezbędne kompetencje strategiczne, analityczne, copywriterskie i dobry client service. A przy tym współpraca z nimi to duża przyjemność. Dlatego rekomenduję każdemu ich zaangażowany zespół.

 • Paweł Włuka

  Still Polska, Kierownik Działu Marketingu

  Z agencją Whites współpracowaliśmy przede wszystkim w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. Uważam, że techniki pozycjonowania stosowane przez Whites są na bardzo wysokim poziomie, co znajduje odzwierciedlenie we wzroście ruchu na stronie. Dodatkowymi atutami są także profesjonalne podejście do klienta oraz terminowe wykonywanie zadań określonych w umowie. Rezultaty osiągnięte przez Whites zapewniły nam stabilny wzrost ruchu organicznego, a wdrażane strategie i działania są przejrzyste i bezpieczne. Rekomenduję Whites jako kompetentnego i niezawodnego Partnera.

 • Aleksandra Pagórska

  HR Coordinator, Roche Global IT Solutions

  Bardzo mile wspominam współpracę z Whites podczas realizacji kampanii promocyjnej konferencji Code4Life 2016. Rzetelność i znajomość narzędzi zaowocowały przekroczeniem oczekiwań względem efektów zaplanowanych działań. Podobało mi się zaangażowanie w projekt, elastyczne dostosowanie do potrzeb klienta i w pełni profesjonalne podejście ze strony Whites.

 • Mariusz Gralewski

  CEO at DocPlanner.com

  Whites supported us in defining strategy for entering new markets at DocPlanner. it included both onsite and offsite search engine optimization. They developed effective strategies and helped executing on them. Results surpassed expectations!

 • Konrad Ciesiołkiewicz

  Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska

  Whites zadbało o zwiekszenie widoczności strony Fundacji Orange w wyszukiwarce Google. Wysoko oceniamy dostępność i zaaganżowanie ekspertów podczas projektu. Rekomendujemy Whites jako niezawodnego, zaangażowanego partnera, prezentującego indywidualne podejście dobrane do potrzeb klienta.


PRACOWALIŚMY Z


O WYNIKI KAMPANII
PERFORMANCE DBA:
Łukasz Adamski Whites

Łukasz Adamski
Head of Growth Marketing
kontakt@agencjawhites.pl
linkedin

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się,  jak możemy rozwinąć Twój biznes