Klienci

REFERENCJE

Maciej Woźniak and Whites supported us in defining strategy for entering new markets at DocPlanner. It included both onsite and offsite search engine optimization. They developed effective strategies and helped executing on them.

I’ve worked with them for a couple of months and found Whites to be one of the most resourceful SEO agency. They were able to help both as SEO specialists and entrepreneurs that know how to manage organisation to effectively execute on agreed strategy. Results surpassed expectations!

Mariusz Gralewski
CEO DocPlanner.com

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wybór Agencji Whites to strzał w dziesiątkę. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta pozwoliło mi cieszyć się z rezultatów kampanii bardzo szybko. Techniki White Hat SEO są jedynym dobrym wyborem w obecnym czasie, a Whites są ekspertami w tej dziedzinie. Nie tylko polecam, ale również w przyszłości będę polecał Agencję Whites.

Marcin Osak
Właściciel Avangardo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

agencją Whites współpracujemy przede wszystkim w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. Branża, w której działa agencja jest bardzo konkurencyjna i ma to do siebie, że można w miarę łatwo weryfikować skuteczność działań. Uważam, że techniki pozycjonowania stosowane przez Whites są na bardzo wysokim poziomie, co znajduje odzwierciedlenie we wzroście ruchu na stronie. Dodatkowymi atutami są także profesjonalne podejście do klienta oraz terminowe wykonywanie zadań określonych w umowie.

Paweł Włuka
Kierownik Działu Marketingu STILL Polska

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Miałam okazję współpracować z wieloma agencjami. Część z nich do dziś stosuje stare techniki SEO. Najlepszym partnerem okazała się jednak Agencja Whites: na bieżąco śledzą zmiany algorytmu Google i stosują tylko techniki White Hat. Usługa pozycjonowania proponowana przez Whites jest na równi skuteczna oraz bezpieczna.

Bożena Nawara-Borek
Online Marketing Manager Wydawnictwo Forum

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Nasza agencja współpracuje z Whites od kwietnia 2013 r. w zakresie pozycjonowania stron www (z wyłączeniem artykułów fachowych i tworzenia contentu).

Wyniki współpracy są zadowalające a serwisy, które są pozycjonowane przez Whites zanotowały wzrost odwiedzin z wyszukiwarek.
Polecamy współpracę z Whites. Zespół agencji jest profesjonalny, rzetelny oraz realizuje zadania terminowo.

Marta Eichstaedt
Partner Agencja Marketingu Relacyjnego

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Promocja produktów finansowych w internecie to niewątpliwie niełatwe zadanie. Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę w tym obszarze z agencją Whites i nie żałujemy tego wyboru. Znacząco poprawiliśmy widoczność w wyszukiwarkach, a nasza kampanie AdWords nareszcie przynoszą efekty. Dobra komunikacja, skuteczność i jasne zasady współpracy – to wszystko sprawia, że zamierzamy kontynuować współpracę z Whites przy kolejnych projektach.

Marcin Iwuć
Partner Agencja Marketingu Relacyjnego

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz