MY

Anna Ałaszkiewicz
Dyrektor Zarządzająca, Partner

Przez 9 lat związana byłam z Agorą, gdzie najpierw jako Dyrektor Promocji Pionu Internet odpowiadałam za kluczowe marki Gazeta.pl, a następnie jako członek Zarządu Spółki Trader kierowałam zespołami marketingu, produktu i technologii. Studiowałam Politykę Społeczną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Marketing Internetowy w SGH.

Tworzenie agencji to najciekawsza przygoda w moim życiu, ale nie byłoby jej gdyby nie wcześniejsze doświadczenia zdobyte po tzw. stronie klienta. To one sprawiły, że wiem z jaką agencją chciałabym sama pracować, co jest ważne z punktu widzenie marketera, jakiego wsparcia od agencji potrzebuję, jak ważne jest patrzenie przez pryzmat rozwoju biznesu i że zaufanie to wartość, bez której nie da się pracować. Moja największą ambicją jest to, aby Whites było taką agencją.

Marketingiem internetowym zajmuję się od 2005 roku, a moją specjalizacją od początku był marketing w wyszukiwarkach, szczególnie SEO. Ponad 5 lat temu założyłem agencję Whites - firmę skupioną na pomocy klientom w budowaniu widoczności w Internecie. Wcześniej przez wiele lat pracowałem jako ekspert SEO w portalu Gazeta.pl. W 2015 roku uruchomiłem startup - Sporticos.com. Jest to serwis skupiony wokół statystyk piłkarskich, o zasięgu globalnym i popularności przekraczającej milion wizyt miesięcznie. Jednym z inwestorów został Robert Lewandowski.

Wierzę, że otwartość i przepływ wiedzy przyśpiesza rozwój naszej branży, dlatego chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami. Byłem prelegentem na wielu konferencjach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Piszę też dla magazynów branżowych m.in "Marketingu Online" i "Sprawnego Marketingu".

Maciej Woźniak

Maciej Woźniak
Założyciel, Prezes Zarządu

Whites Head of SEO Krzysztof Beniowski

Krzysztof Beniowski
Head of SEO

Wcześniej związany z Agorą, gdzie na przestrzeni 10 lat odpowiadał m.in. za budowę i rozwój sieci reklamowej AdPlayer, rozwój produktu reklamowego portalu Gazeta.pl i zarządzanie zespołami handlowymi w segmencie Internet. Przez 7 lat był szefem Grupy Roboczej ds. Reklamy Wizerunkowej, działającej w ramach Interactive Advertising Bureau Polska. Karierę rozpoczynał w Biurze Reklamy Onet.pl, gdzie odpowiadał m.in. za promocję i sprzedaż produktów reklamowych SEM (OnetBoksy, OnetKontekst) w kanale Indirect.

Agnieszka Zawadzka
Head of Research and Analysis

Z wyksztalcenia i zamiłowania - matematyk. Specjalizuje się w analityce internetowej, prowadzi projekty i szkolenia z SEO technicznego i contentowego. W branży internetowej od 2003 roku, doświadczenie zdobywała w TVP, Money.pl, kierowała też działem e-marketingu w branży B2B.

Anna Mościcka content marketing

Anna Mościcka
Head of Content Studio

Planuje i realizuje strategie content i social media marketingowe. Marketingiem internetowym zajmuje się od 10 lat, kierowała zespołem mediów społecznościowych i projektów specjalnych w Polkomtelu i Cyfrowym Polsacie oraz zespołem marketingu w Gazeta.pl. Wcześniej związana z branżą konsultingową, zajmowała się marketingiem w firmie Deloitte. Współzałożycielka takich inicjatyw jak Content Espresso czy School of New Media, szkoleniowiec (m. in. SprawnyMarketing) i prelegent (m. in. InfoShare, InternetBeta), wykładowca na podyplomowych studiach z marketingu internetowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Wojciech Spychalski Performance Marketing

Wojciech Spychalski
Head of Performance Marketing

W digitalu pracuje od 8 lat. Jego doświadczenie obejmuje zarówno kreację, tworzenie treści, jak i analitykę oraz SEM. Przez ponad 10 lat mieszkał we Francji, gdzie współpracował z dużymi graczami na rynku reklamowym. Po ukończeniu studiów założył agencję marketingową w Lyonie specjalizującą się we wdrażaniu nowych kanałów komunikacji. Pracował z partnerami takimi jak DDB czy Publicis. W performance podoba mu się mierzalność wyników oraz możliwość głębokiej analizy na podstawie dostępnych współczynników. 

Marcin Kubik AgencjaWhites

Marcin Kubik
Head of Client Service

W branży online od ponad 18 lat, zarówno po stronie klienta, jak i agencji, w tym ponad 10 z focusem na SEO, SEM i Performance.
Posiada wieloletnie doświadczenie w procesach pozyskiwania, obsługi i utrzymania Klientów agencji oraz w sprzedaży rozwiązań cyfrowych online poparte certyfikatem Google Digital Sales Certification. Współpracował z takimi klientami jak: Allegro, Grupa OLX, ITI Neovision S.A. (Grupa NC+), Roche Polska, Teva Pharmaceuticals Polska, Knauf, Randstad, Coface, Muzeum Łazienki Królewskie.

LUDZIE SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSI

4 urodziny Whites

5 urodziny Whites

Nasze imprezy