Dołącz do nas!

Celem Whites jest sukces naszych klientów, który oparty jest na partnerskiej relacji i daje satysfakcję członkom naszego zespołu. Wierzymy, że ludzie są naszą najważniejszą wartością, dlatego skupiamy się na budowaniu przestrzeni do rozwoju, opartej na zaufaniu, odpowiedzialności i szczerej informacji zwrotnej. Chcesz przyspieszyć swój rozwój zawodowy? Chcesz w końcu poczuć, że jesteś u siebie i masz wpływ na działanie firmy, w której pracujesz? Poznaj nas lepiej, a później wyślij swoją aplikację lub poleć nas znajomym!


Wysłuchaj rozmowy z Anią, szefową działu HR, która opowiada o tym, jak wygląda u nas rekrutacja, wyjaśnia na co zwracamy uwagę przy wyborze kandydata, a także przybliża pierwszy dzień pracy w Whites.

 

 

Rozmowę możesz znaleźć również na Soundcloud.

Nasze biuro

Na co dzień możesz nas spotkać w industrialnych przestrzeniach w kompleksie Praga 306 przy ulicy Grochowskiej. Świetnie skomunikowane biuro na klimatycznym Kamionku, w pobliżu Parku Skaryszewskiego, to nasz niewątpliwy atut. Zobacz jak pracujemy!


Blisko klienta

Praca w Whites to nie tylko siedzenie przed ekranem komputera. Gdy podejmujemy się współpracy z klientem, to zależy nam na pełnym zrozumieniu jego biznesu i dobrej komunikacji. Zobacz zdjęcia z naszych wizyt u klientów.


Dobra atmosfera

Lubimy się integrować i celebrować wspólnie ważne okazje. Na urodzinach Whites można spotkać naszych pracowników i partnerów agencji, ale również ludzi którzy współtworzyli Whites w poprzednich latach, a dziś rozwijają się w innych firmach. Osoby stojące za Whites angażują się także w organizację branżowej imprezy Netparty.


“Sharing is caring”

Jedną z tradycji Whites jest wspólne świętowanie ważnych chwil - urodzin, rocznic pracy, czy powrotów z wakacji. Na kuchennym stole w Whites bardzo często możesz znaleźć ciasta i ciasteczka, ale też smakołyki z dalekich podróży.


Transparentność komunikacji

Czy wiesz jaka jest główna różnica między demokratyczną organizacją, a ustrukturyzowaną korporacją? To ograniczanie dostępu do informacji w zależności od roli w organizacji. Czy wiesz jakie jest główne źródło wszelkich konfliktów i plotek w firmie? Nieskuteczna komunikacja. W Whites rozumiemy jak istotny jest sprawny przepływ informacji, dlatego cały czas usprawniamy naszą komunikację - aby była przejrzysta i skuteczna. Oto kilka narzędzi, które wdrożyliśmy:

Slack i
publiczne kanały

Główną zaletą tego komunikatora firmowego, który wdrożyliśmy w zeszłym roku,są publiczne kanały tematyczne, gdzie toczą się dyskusje na temat projektów. Są też kanały poszczególnych działów czy typowo hobbystyczne (#koszykówka czy #radiowhites).

Spotkania
1on1

W większości firm strumień informacji, zwykle w formie poleceń i decyzji, płynie w dół firmowej hierarchii. W Whites chcemy to odwracać, a przynajmniej równoważyć. Jednym z rozwiązań, które przyjęliśmy, są tzw. “1 on 1”. Są to regularne (np. cotygodniowe) spotkania, na którym specjalista ma szansę podzielić się swoimi obserwacjami i pomysłami z managerem, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Spotkania
podsumowujące kwartał

Naszą tradycją jest raportowanie wyników kwartalnych nie tylko inwestorom, ale także wszystkim członkom zespołu Whites. Pokazujemy nasze przychody i koszty, a także omawiamy plany na kolejne miesiące.

Uznanie

Kiedy ostatnio ktoś szczerze, bezinteresownie Cię pochwalił? A kiedy Ty głośno i otwarcie doceniłeś pracę swojego kolegi czy koleżanki z pracy? Wiemy, jakie to ważne i rozumiemy, że często nie jest to naturalny odruch, a umiejętność, którą należy ćwiczyć. W Whites jednak chcemy zwracać uwagę na wszystkie sukcesy - i odpowiednio je doceniać. Dlatego wdrożyliśmy narzędzia w naszej codziennej pracy, które wspierają kulturę wdzięczności i pozytywnie nas nakręcają.

Bonusly

Jak sprawić, by pracownicy doceniali się nawet za najmniejsze gesty? My do tego wykorzystaliśmy aplikację Bonusly. Dzięki niej każdy w Whites co miesiąc otrzymuje pulę punktów, którą może rozdać innym pracownikom. Punkty dajemy za wygrany przetarg, codzienną pracę z klientem, przyniesienie pysznego ciasta czy pomoc w posprzątaniu sali konferencyjnej. Zebrane punkty można potem wymieniać na atrakcyjne nagrody. Aż 91% osób regularnie przyznaje punkty, a otrzymuje je okrągłe 100% - dzięki czemu wszyscy w Whites czują się docenieni. Więcej o Bonusly przeczytasz na naszym blogu.

#Goodnews i #Goodjob

Nasz Slack to nie tylko miejsce na codzienną komunikację - to również skarbnica wiedzy o firmie dla każdego pracownika. Kanały #goodnews i #goodjob służą nam do wspólnej celebracji tych najlepszych chwil - przy wygranych klientach, najlepszych projektach, nagrodach i wielu, wielu innych okazjach, kiedy aż chce się komuś powiedzieć "Dobra robota!".

Benefity pozapłacowe

ROZWÓJ

szkolenia i dostęp do jakościowych kursów on-line

LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

z wykwalifikowanymi lektorami

IMPREZY

wyjścia integracyjne i celebracje wszystkich ważnych chwil

ŚWIEŻE OWOCE W BIURZE

i zamrażarka pełna lodów w gorące dni

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

przychodzisz do biura między 8, a 10 - jak Ci wygodniej

OPIEKA MEDYCZNA

dofinansowanie do pakietu medycznego w Medicover dla Ciebie i Twoich bliskich

KARTA OK SYSTEM

możliwość nabycia karty, z którą zmotywujesz się do ćwiczeń

PLAYSTATION

gdyby zaszła potrzeba szybkiej rozgrywki w Fifę po pracy

DOBRA KAWA

i dwa ekspresy, które zaparzą ją tak, jak lubisz

BIBLIOTECZKA

pełna ciekawych książek i fundusz na jej rozwój

STREFY RELAKSU

hamak i wygodne kanapy do kilkuminutowej regeneracji


Nasze wartości

Wartości Whites przejawiają się w tym, jak na co dzień pracujemy ze sobą i z klientami. To nie są wielkie słowa spisane na ścianie biura, ale wspólne odczuwanie tego, co uznajemy za nasz sposób postępowania. Wierzymy, że wartości są realnie zauważane w firmie tylko wtedy, gdy każda osoba z zespołu jest ich przykładem - zarówno dla nowych pracowników, jak i klientów. Jesteśmy przekonani, że są one najważniejszym gwarantem stabilnego rozwoju firmy. Często słyszymy opinię o kimś: "Ona/on jest taki Whitesowy, pasowałby do nas!" i wszyscy rozumieją o co chodzi 🙂

Transparentność

To podstawa wszystkiego co robimy, zarówno w relacjach wewnątrz firmy, jak i wobec naszych klientów. To bycie otwartym i szczerym oraz dzielenie się radościami i trudniejszymi sprawami. Jest to możliwe tylko w atmosferze szacunku i sympatii, którą wszyscy tu świadomie budujemy.

Sprawczość

Whites tworzą ludzie, którzy chcą mieć realny wpływ na to co i w jaki sposób robią oraz równocześnie biorą za to odpowiedzialność. Wspieramy inicjatywę i nowe pomysły dotyczące działania firmy - aby pracowało się nam jeszcze milej i efektywniej.

Zaangażowanie

Każdego dnia staramy się wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafimy. I robimy to z przyjemnością, bo, jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało, praca to naprawdę nasza pasja. Zaangażowanie w Whites to także stosunek do ludzi - otwarty na potrzeby innych i na wzajemną pomoc.


Aktualne oferty pracy

SEO Intern

Warszawa

Junior SEO Specialist

SEO Specialist

Junior Social Media Specialist with Hungarian

Junior Social Media Specialist with Romanian

Junior Social Media Specialist with German

Data Engineer

Warszawa

Marketing Automation Specialist

Growth Marketing Intern

Junior Specialist - Redakcja

Copywriter - Editor

Zdalnie

Proofreader

Zdalnie

Copywriter - branża medyczna

Zdalnie

Nie widzisz żadnej oferty dla siebie?