Dołącz do nas!

Celem Whites jest sukces naszych klientów, który oparty jest na partnerskiej relacji i daje satysfakcję członkom naszego zespołu. Wierzymy, że ludzie są naszą najważniejszą wartością, dlatego skupiamy się na budowaniu przestrzeni do rozwoju, opartej na zaufaniu, odpowiedzialności i szczerej informacji zwrotnej. Chcesz przyspieszyć swój rozwój zawodowy? Chcesz w końcu poczuć, że jesteś u siebie i masz wpływ na działanie firmy, w której pracujesz? Poznaj nas lepiej, a później wyślij swoją aplikację lub poleć nas znajomym! Aktualnie pracujemy zdalnie.


Wysłuchaj rozmowy z Anią, HR Specialist, która opowiada o tym, jak wygląda u nas rekrutacja, wyjaśnia na co zwracamy uwagę przy wyborze kandydata, a także przybliża pierwszy dzień pracy w Whites.

 

 

Rozmowę możesz znaleźć również na Soundcloud.

Nasze biuro

Na co dzień łączymy pracę w biurze z pracą zdalną (obecnie pracujemy zdalnie). Dbamy o komfort pracy, dlatego jeśli chcesz, możesz wypożyczyć z biura biurko, fotel i monitor.

Czekają na nas świeżo wyremontowane pomieszczenia w industrialnych przestrzeniach w kompleksie Praga 306 przy ulicy Grochowskiej. Świetnie skomunikowane biuro na klimatycznym Kamionku, w pobliżu Parku Skaryszewskiego, to nasz niewątpliwy atut. Zobacz jak pracujemy w biurze i z domu!


Blisko klienta

Praca w Whites to nie tylko siedzenie przed ekranem komputera. Gdy podejmujemy się współpracy z klientem, to zależy nam na pełnym zrozumieniu jego biznesu i dobrej komunikacji. W tym celu organizujemy spotkania dla byłych i obecnych klientów, w celu poszerzania ich wiedzy na tematy związane z digital marketingiem. Zobacz zdjęcia z naszych wizyt u klientów i wirtualnych spotkań.


Dobra atmosfera

Lubimy się integrować i celebrować wspólnie ważne okazje. Na urodzinach Whites można spotkać naszych pracowników i partnerów agencji, ale również ludzi którzy współtworzyli Whites w poprzednich latach, a dziś rozwijają się w innych firmach. Osoby stojące za Whites angażują się także w organizację branżowej imprezy Netparty.


“Sharing is caring”

Jedną z tradycji Whites jest wspólne świętowanie ważnych chwil - urodzin, rocznic pracy, czy powrotów z wakacji. Na kuchennym stole w Whites bardzo często możesz znaleźć ciasta i ciasteczka, ale też smakołyki z dalekich podróży. Pracując zdalnie nie zapominamy celebrować ważnych dni dla członków naszego zespołu.


Transparentność komunikacji

Czy wiesz jaka jest główna różnica między demokratyczną organizacją, a ustrukturyzowaną korporacją? To ograniczanie dostępu do informacji w zależności od roli w organizacji. Czy wiesz jakie jest główne źródło wszelkich konfliktów i plotek w firmie? Nieskuteczna komunikacja. W Whites rozumiemy jak istotny jest sprawny przepływ informacji, dlatego cały czas usprawniamy naszą komunikację - aby była przejrzysta i skuteczna. Oto kilka narzędzi, które wdrożyliśmy:

Slack i
publiczne kanały

Główną zaletą tego komunikatora firmowego, który wdrożyliśmy w zeszłym roku, są publiczne kanały tematyczne, gdzie toczą się dyskusje na temat projektów. Są też kanały poszczególnych działów czy typowo hobbystyczne (#koszykówka czy #radiowhites).

Spotkania
1on1

W większości firm strumień informacji, zwykle w formie poleceń i decyzji, płynie w dół firmowej hierarchii. W Whites chcemy to odwracać, a przynajmniej równoważyć. Jednym z rozwiązań, które przyjęliśmy, są tzw. “1 on 1”. Są to regularne (np. cotygodniowe) spotkania, na którym specjalista ma szansę podzielić się swoimi obserwacjami i pomysłami z managerem, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Spotkania
podsumowujące kwartał

Naszą tradycją jest raportowanie wyników kwartalnych nie tylko inwestorom, ale także wszystkim członkom zespołu Whites. Pokazujemy nasze przychody i koszty, a także omawiamy plany na kolejne miesiące.

Codzienne daily

Pracując zdalnie siłą rzeczy nie widujemy się tak często jak w biurze. Dlatego wprowadziliśmy codzienne daily - spotkania zespołu, które są krótkim podsumowaniem tego co wydarzyło się poprzedniego dnia i zaplanowaniem bieżącej pracy. To też okazja do podzielenia się z zespołem trudnościami, które napotkaliśmy i szansa na pomoc od kolegów.

Inicjatywy zespołu

Warunki pracy z domu budzą w naszym zespole nowe pokłady kreatywności. I tak powstają nowe inicjatywy, dzięki którym wspólna praca zdalna staje się przyjemniejsza. Dobrym przykładem są Pozytywne Poranki, podczas których rozmawiamy na luzie z jednym z pracowników.

Uznanie

Kiedy ostatnio ktoś szczerze, bezinteresownie Cię pochwalił? A kiedy Ty głośno i otwarcie doceniłeś pracę swojego kolegi czy koleżanki z pracy? Wiemy, jakie to ważne i rozumiemy, że często nie jest to naturalny odruch, a umiejętność, którą należy ćwiczyć. W Whites jednak chcemy zwracać uwagę na wszystkie sukcesy - i odpowiednio je doceniać. Dlatego wdrożyliśmy narzędzia w naszej codziennej pracy, które wspierają kulturę wdzięczności i pozytywnie nas nakręcają.

Bonusly

Jak sprawić, by pracownicy doceniali się nawet za najmniejsze gesty? My do tego wykorzystaliśmy aplikację Bonusly. Dzięki niej każdy w Whites co miesiąc otrzymuje pulę punktów, którą może rozdać innym pracownikom. Punkty dajemy za wygrany przetarg, codzienną pracę z klientem, przyniesienie pysznego ciasta czy pomoc w posprzątaniu sali konferencyjnej. Zebrane punkty można potem wymieniać na atrakcyjne nagrody. Aż 91% osób regularnie przyznaje punkty, a otrzymuje je okrągłe 100% - dzięki czemu wszyscy w Whites czują się docenieni. Więcej o Bonusly przeczytasz na naszym blogu.

#Goodnews i #Goodjob

Nasz Slack to nie tylko miejsce na codzienną komunikację - to również skarbnica wiedzy o firmie dla każdego pracownika. Kanały #goodnews i #goodjob służą nam do wspólnej celebracji tych najlepszych chwil - przy wygranych klientach, najlepszych projektach, nagrodach i wielu, wielu innych okazjach, kiedy aż chce się komuś powiedzieć "Dobra robota!".

Benefity pozapłacowe

ROZWÓJ

szkolenia i dostęp do jakościowych kursów on-line

INTEGRACJE

integracyjne spotkania online i celebracje wszystkich ważnych chwil

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

zaczynasz pracę między 8 a 10 - jak Ci wygodniej

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

dofinansowanie do spotkań z psychoterapeutą

OPIEKA MEDYCZNA

dofinansowanie do pakietu medycznego w Medicover dla Ciebie i Twoich bliskich

KARTA OK SYSTEM

możliwość nabycia karty, z którą zmotywujesz się do ćwiczeń

SPRZĘT DO DOMU

jeśli chcesz, możesz wypożyczyć sprzęt biurowy


Nasze wartości

Wartości Whites przejawiają się w tym, jak na co dzień pracujemy ze sobą i z klientami. To nie są wielkie słowa spisane na ścianie biura, ale wspólne odczuwanie tego, co uznajemy za nasz sposób postępowania. Wierzymy, że wartości są realnie zauważane w firmie tylko wtedy, gdy każda osoba z zespołu jest ich przykładem - zarówno dla nowych pracowników, jak i klientów. Jesteśmy przekonani, że są one najważniejszym gwarantem stabilnego rozwoju firmy. Często słyszymy opinię o kimś: "Ona/on jest taki Whitesowy, pasowałby do nas!" i wszyscy rozumieją o co chodzi 🙂

Transparentność

To podstawa wszystkiego co robimy, zarówno w relacjach wewnątrz firmy, jak i wobec naszych klientów. To bycie otwartym i szczerym oraz dzielenie się radościami i trudniejszymi sprawami. Jest to możliwe tylko w atmosferze szacunku i sympatii, którą wszyscy tu świadomie budujemy.

Sprawczość

Whites tworzą ludzie, którzy chcą mieć realny wpływ na to co i w jaki sposób robią oraz równocześnie biorą za to odpowiedzialność. Wspieramy inicjatywę i nowe pomysły dotyczące działania firmy - aby pracowało się nam jeszcze milej i efektywniej.

Zaangażowanie

Każdego dnia staramy się wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafimy. I robimy to z przyjemnością, bo, jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało, praca to naprawdę nasza pasja. Zaangażowanie w Whites to także stosunek do ludzi - otwarty na potrzeby innych i na wzajemną pomoc.